top of page

O NÁS

BIDLI auto se stává výhradním dovozcem špičkových vozidel DONGFENG do České republiky. Dongfeng Motor Corporation je jeden ze tří největších výrobců automobilů v Číně s více než 50letou tradicí a roční produkcí více než 3,5 milionu vozů. Nabízí modely osobních a nákladních automobilů a vozidel hromadné dopravy se spalovacím nebo elektrickým pohonem.

DONGFENG MOTOR CORPORATION

Společnost Dongfeng Motor Corporation (DFM), byla založena v roce 1969 ve Wu-chanu. Je jednou ze tří největších čínských automobilových skupin se 176 000 zaměstnanci a celkovým majetkem 240,2 miliard juanů. V roce 2018 se umístila na 65. místě v žebříčku 500 největších světových firem Fortune 2018.

DFM vyrábí celou škálu užitkových a osobních vozidel, motorů, automobilových součástek, komponentů a dalších automobilových společností s obchodním rozsahem přesahujícím 3,5 milionu kusů. Značka Dongfeng je první známou ochrannou známkou v automobilovém průmyslu v Číně a řadí se mezi 500 nejlepších světových značek. Ve své více než 49leté historii se společnost DFM stala průmyslovým lídrem v oblasti automotive.

Ve své 49leté historii se společnost DFM stala průmyslovým lídrem v oblasti provozních a řídících technologií, výroby a marketingové podpory. Úspěch značky Dongfeng je postaven na inovativním přístupu a dlouhodobém výzkumu, na kterém se podílejí výrobní základny nejen v Číně, ale také ve Švédsku a Německu.

NAŠE POSLÁNÍ

Měníme způsob
vnímání prodejce vozidel

Budujeme nové distribuční sítě pro značku DONGFENG v České republice, abychom byli co nejblíže našim zákazníkům.
Pokud se chcete stát prodejcem značky DONGFENG ve Vašem regionu, kontaktujte nás

Historie Dongfeng

2021

Vozy DONGFENG vstupují na český trh prostřednictvím exkluzivního prodejce - společnost BIDLI auto, s.r.o.

2022

Předání prvních vozidel Dongfeng zákazníkům v České Republice

bottom of page