Dongfeng.cz

facebook instagram youtube linkedin

FENGON 5 Classic +

Nová generace inteligentního SUV Coupé

FENGON 5 si vás získá na první pohled atraktivním designem a velmi bohatou výbavou. Příjemně překvapeni budete skvělými jízdními vlastnostmi. Interiér automobilu příjemně prosvětlí dvoudílná panoramatická střecha, která umožní vychutnat si nejen přirozené prosvětlení interiéru, ale také dopřát si čerstvý vánek během cestování. Pocit luxusního vozu o to více umocňují exteriérové doplňky s chromovými liniemi v přední části vozidla s jasně výraznými detaily. Multifunkční volant pro ovládání většiny systémů vozu je potažen syntetickou kůží. Nové SUV FENGON 5 obsahuje parkovací senzory kombinované s parkovací kamerou pro ještě snadnější parkování. 360° kamera na velkém displeji ukáže předměty nebo lidi nacházející se mimo vaše zorné pole. Sedadla, dveře a loketní opěrky mají černé, červené nebo modré čalounění z NAPPA syntetické kůže, která dodává interiéru vozidla velkou eleganci a příjemný pocit v každém okamžiku jízdy.

Proč FENGON 5 Classic +?

Pohodlí

Kožený interiér ze syntetické NAPPA kůže s vyhříváním sedadel a s elektricky nastavitelným sedadlem řidiče a spolujezdce vám přinese pohodlí při dlouhých cestách za prací i za zábavou. Pocit pohodlí vám o to víc umocní ergonomická a pohodlná sedadla.

Osvětlení

Vůz je vybaven i dynamickými směrovými světly a také přisvěcováním do zatáček pomocí LED mlhových světel, díky čemuž získáte lepší přehled o situaci na vozovce.

Klimatizace

Požitek z jízdy na cestách zajistí inteligentní regulace klimatu a vyhřívaná přední sedadla ze syntetické NAPPA kůže, které se ovládají jednoduše na dotykové obrazovce na centrálním ovládacím panelu.

Bezpečnost

O vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie z vysoce pevnostní ocele. V případě kolize vás samozřejmě ochrání přední a boční airbagy. O vaši bezpečnost se staráme nejen během cesty, ale i na jejím začátku a konci pomocí elektrických parkovacích senzorů a parkovací kamery, se kterou nepřehlédnete žádnou překážku.

Kožený interiér Nappa

Čalounění sedadla je vyrobeno ze syntetické kůže Nappa, která je známá svou měkkostí, odolností a vysokou kvalitou. Přední sedadla jsou navíc vyhřívaná a sedadlo řidiče a spolujezdce i elektricky ovládané. Dveře jsou také potaženy kvalitní měkkou syntetickou kůží s prošívanými detaily, které odkazují na ocas čínského Phoenixu, který je symbolem čestnosti a milosti.

Výběr režimu jízdy

Fengon 5 vám pomůže vychutnat si dynamický styl jízdy pomocí standardně dodávané automatické převodovky, která nabízí možnost zvolit si ze 3 různých jízdních režimů. Komfort: pro každodenní provoz. Sport: zvlášť pro fanoušky sportovnějšího stylu jízdy. Zima: pro jízdu ve špatném a zimním počasí.

Sportovní a stylový

Nový Fengon 5 posouvá sportovnost a styl na vyšší úroveň s vylepšenými a poutavými detaily v každém ohledu. Chromovaná řadicí páka je zakončena rafinovanými měkkými materiály pro ještě pohodlnější ovládání.

18palcové disky z lehké slitiny

18palcové disky vyrobené z vysoce kvalitního materiálu jsou vybaveny širokými pneumatikami (235/50/18), díky kterým si budete moci užít jízdu naplno a zvyšují kontakt mezi pneumatikami a povrchem vozovky.

Bezklíčový přístup a Start-Stop

Inteligentní klíč odemkne a uzamkne vozidlo bez použití rukou a pomocí tlačítka start-stop můžete zapnout nebo vypnout motor pouhým stisknutím tlačítka. Bez klíčku lze otevírat i dveře zavazadlového prostoru, což umožní využívat vozidlo ještě pohodlněji.

Technické parametry

PalivoBenzín
MotorSFG15TA
PřevodovkaAutomatická
Zdvihový objem (ml/cm3)1498
Maximální výkon motoru (kW)101
Maximální kroutící moment (Nm)220
Palivová nádrž58 l, kovová nádrž
Délka (mm)4685
Šířka (mm)1865
Výška (mm)1645
Rozvor (mm)2790
Rozchod kol (mm)1580

Závazná rezervace

Vyplněním formuláře si závazně rezervujete dodání vozu FENGON 5 Classic +.

Barva karoserie:

Showroom

BIDLI auto, s.r.o.
Vídeňská 400
Vestec
252 50

OTEVÍRACÍ DOBA
Po - Pá: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00
V jiných termínech po telefonické dohodě

Kontakt

Tomáš Klimpera

Tomáš Klimpera
obchodní manažer
tomas.klimpera@bidli.cz
+420 602 848 621

Tomáš Klimpera

David Radev
technický manažer
david.radev@bidli.cz
+420 607 159 379

Kontaktní formulář

Kontaktní místa