Voyah-Logo.png

V O Y A H – i-FREE

Exkluzivní SUV

Voyah i-Free má tvar velkého SUV a má složitý design. To je patrné zejména na předním konci, kde je sportovní dvojice přívodů umělého vzduchu se vzorem ve tvaru kosočtverce. Navíc koncept postrádá mřížku jakéhokoli druhu a místo toho má dvojici zejících otvorů, kde by mřížka byla. Tyto otvory protékají kapotou a mají stejný diamantový vzor jako přívody vzduchu.

Přední strana konceptu i-Free má také některé stylové zlaté akcenty, včetně velkého loga a části obložení spojující malé LED světlomety. Vůz i-Free má kamery namísto tradičních zpětných zrcátek, kliky dveří v jedné rovině s karoserií a sadu masivních stříbrných kol. Vyniknutí zadní části  je dosaženo velkým spoilerem, který se táhne od střechy spolu s párem tenkých koncových světel.

 

Koncept i-Free je založen na Dongfeng's Electric Smart Secure Architecture (ESSA) a je vybaven plně elektrickým pohonem. Prozatím však jeho technické specifikace zůstávají pod pokličkou.

 

Produkční verze konceptu je naplánována na čínský trh v roce 2022 a bude postavena v bývalém závodě Dongfeng-Renault. Jak je však u odvážně stylizovaných konceptů obvyklé, očekáváme, že na cestě na výrobní linku projde řadou stylingových úprav.

GALERIE