Voyah-Logo.png

VOYAH FREE

Ultimátní elektrické SUV

Voyah-Logo.png

Voyah Free byl původně představen během autosalonu v Pekingu 2020 v září 2020 společností Voyah, prémiovou značkou NEV od společnosti Dongfeng Motor. Design Free crossover byla navržen společně s Italdesign. 

 

18. prosince 2020 byl oficiálně představen Voyah Free, první model Voyah. Voyah Free je k dispozici ve dvou výkonových kombinacích, rozšířeném dojezdu a čistě elektrické. Komplexní dojezd NEDC je 860 km u modelu s prodlouženým dojezdem a 500 km u modelu s čistým elektrickým pohonem.

 

Voyah Free je postaven na platformě Dongfeng Electric Smart Secure Architecture (ESSA). Odpružení modelu Free je kombinací předních dvojitých trojúhelníkových ramen a zadního víceprvkového uchycení a části podvozku používají celohliníkové pomocné rámy a ojnice. Horní část  je vybavena vzduchovým odpružením, které se automaticky přepne při přepnutí do jízdního režimu s vysokou energií. 

 

Voyah Free poskytuje pokročilé automatické asistenční funkce L2 s funkcí 3 milimetrových vlnových radarů, které snímají okolí a případné překážky. Vozidlo je vybaveno 9 kamerami a 12 ultrazvukovými radary pro provádění asistenčních funkcí jízdy, včetně adaptivního tempomatu  pracující i v plné rychlosti – ACC, asistence při sledování jízdního pruhu LKA, automatického brzdění AEB, 360 ° panoramatického obrazu a sledování mrtvého úhlu BSD. Je také vybaven účinným systémem aktivního nočního vidění do 150 metrů před, který identifikuje chodce a zvířata.

GALERIE