01.jpg

SERES 3

Výkonné plně elektrické SUV

1.png
Ceny vozů SERES 3
L2
L4
Katalogová cena modelu bez DPH
710 661 Kč
763 636 Kč
Katalogová cena modelu s DPH
859 900 Kč
921 000 Kč
Akční nabídka – Rozšířená záruka 2+2 roky nebo 100 000 km
picto-datasheet.png

Ceník/specifikace

picto-dealeri-dimmed.png

Prodejci

picto-testovaci-jizda-dimmed.png

Testovací jízda

picto-parametry.png

Technické parametry

picto-galerie.png

Galerie

KONCEPCE SERES 3

Městské elektrické SUV SERES 3 je automobil s robustním a sportovním designem, který vám poskytuje prostorný a praktický prostor v prémiové výbavě, který oceníte při vašich společných ekologických cestách. Nový elektrický pohon je nejen šetrný k přírodě a k rodinným financím, ale nabízí také dostatečnou zábavu na cestách.

Dongfeng SERES 3 pohání špičkový systém správy baterií. V SERES 3 najdete vše, co chcete mít v elektrickém vozidle bez kompromisů. Je inovativním, inteligentním, elektrickým a bezpečným SUV. Nabízí vylepšené bezpečnostní systémy a technologie, kterým můžete naplno důvěřovat a přitom Vám nedovolí zapomenout na vzrušující výkon a jízdní vlastnosti. 

icon-elektro-nadrz.png

Baterie LiFePO4 - lithium ferofosfátová baterie neobsahuje takzvané konfliktní kovy. Tento typ baterie má sice nižší energetickou hustota (přibližně 100 Wh na kilogram) jako například lithium-polymerové baterie, ale je výrazně bezpečnější. Dnes je LiFePO4 baterie známá jako nejbezpečnější technologie baterií s vysokým výkonem a s velmi dobrou životností.

seres3_robustny_web.webp

Prostorný a praktický

5 místní plnohodnotné sedadla ze syntetické kůže vás na vašich cestách zabalí do pohodlí vysoké kvality, přičemž sedadla jsou obklopeny praktickými úložnými prostory

Robustní a sportovní

Velká a robustní přední maska spolu s mírně zaoblenými ostrými sportovními liniemi spolu s dlouhými a úzkými světlomety ve vás vyvolají ty správné pocity, které očekáváte od vašeho elektrického městského SUV

seres3_bezpecnost_web.webp
seres3_bateria_web.webp

Bezpečnost
O vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie s vysoce pevnostní oceli. Elektromobil je vybaven až 6 air-bagy. Elektromobil vám nabídne pomoc od asistentů jako je např. rozjezd do kopce, pomoc při sjezdu z kopce, HSA, DHA, PEPS, TPMS, tempomat a mnoho dalších.

Lithiová baterie

Ve voze jsou použity nejnovější lithiové baterie s kapacitou 53,61 kWh, které vám dopřejí nadstandardní dojezd v rámci elektromobilů. Díky této nejnovější baterii můžete využívat vaše vozidlo plnohodnotně i jako první vůz ve vaší rodině. V případě, že je vaše vozidlo potřeba již dobít, tak to zvládnete za 30 minut z 20% na 80% kapacity baterie.

seres3_rezim_jazdy_web.webp

Několik režimů jízdy

SERES 3 vám pomůže myslet na všechny styly vaší jízdy. Můžete si zvolit mezi 3 jízdními mody jakými jsou: KOMFORT / ECO / SPORT

Digitální kokpit a multimédia

Po nastoupení do vozidla vás doslova obklopí prémiové technologie jako je digitální kokpit spolu s 10,25 palcovým multimediálním systémem. Takto velkou obrazovku využijete i při parkování kdy využijete 360 ° panoramatický přehled kolem vašeho vozidla. K dispozici máte také bezdrátové nabíjení telefonu.

seres3_5.jpg

TECHNICKÉ PARAMETRY

 
Rozměry
Hodnota
Délka
4385
Šířka
1850
Výška
1650
Rozvor
2655
Světlá výška
180
Baterie
Maximální výkon (kW)
120
Maximální kroutící moment (Nm)
300
Kapacita baterie (kWh)
52,56
Dojezd (km)
405
Doba nabíjení – rychlé nabíjení
30 minut (20 % - 80 %)
Pomalé nabíjení
8 hodin
 

360º POHLED

GALERIE