fengon5_hero_web.webp
36.png

FENGON 5

Nová generace inteligentního SUV Coupé

picto-datasheet.png
picto-dealeri-dimmed.png
picto-testovaci-jizda-dimmed.png
picto-parametry.png
picto-galerie.png
Ceny vozů FENGON
Classic
Clasic +
Katalogová cena modelu bez DPH
549 587 Kč
544 628 Kč
Katalogová cena modelu s DPH
665 000 Kč
659 000 Kč
Akční nabídka – Rozšířená záruka 2+5 let nebo 150 000 km

Ceník/specifikace

Prodejci

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

Interiér automobilu vám příjemně prosvětlí dvoudílná panoramatická střecha, která vám umožní vychutnat si nejen přirozené prosvětlení interiéru ale také dopřát si čerstvý vánek během cestování.

 

Dongfeng FENGON 5 Vám přináší čtyři barevné varianty karoserie: modrá, bílá, černá nebo tmavě červená, přičemž v každé z nich se odráží pocit luxusu a pohodlí který Vás bude provázet na cestách.

 

Pocit luxusního vozu o to více umocňují exteriérové doplňky s chromovými liniemi v přední části vozidla s jasně výraznými detaily a centrálně umístěným logem.

Multifunkční volant je potažen syntetickou kůží a vybaven multifunkčními tlačítky na ovládání různých prvků, jako je palubní počítač, multimediální systém a telefon.

 

Nové SUV Dongfeng FENGON 5 obsahuje parkovací senzory kombinované s parkovací kamerou, díky čemuž se Vám usnadní parkování. Parkovací nebo i 360 ° kamera vám na velké obrazovce pomůže vidět předměty nebo lidi nacházející se mimo vaše zorné pole. Ve vyšší verzi má toto vozidlo i 360 ° kameru, díky které máte pod kontrolou celý prostor kolem vašeho vozidla.

 

Nakonec si všimnete, že sedadla, dveře a loketní opěrky mají černé nebo červené čalounění z NAPPA syntetické kůže, která dodává interiéru vozidla velkou eleganci a příjemný pocit v každém okamžiku jízdy.

fengon5_pohodlie_web.webp
fengon5_osvetlenie_web.webp

Pohodlí

Kožený interiér se syntetické NAPPA kůže s vyhříváním sedadel a s elektricky nastavitelným sedadlem řidiče a spolujezdce vám přinese pohodlí při dlouhých cestách za prací i za zábavou. Pocit pohodlí vám o to víc umocní ergonomické a pohodlné sedadla.

Osvětlení

Vůz je vybaven i dynamickými směrovými světly a také přisvěcováním do zatáček pomocí LED mlhových světel, díky čemuž získáte lepší přehled o situaci na vozovce.

fengon5_bezpecnost_web.webp
pic61.jpg

Bezpečnost


O vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie s vysoce pevnostní oceli. V případě kolize vás samozřejmě ochrání přední a boční airbagy.

 

O vaši bezpečnost se staráme nejen během cesty, ale i na jejím začátku a konci pomocí elektrických parkovacích senzorů a parkovací kamery, se kterou nepřehlédnete žádnou překážku.

Kožený interiér Nappa

Čalounění sedadla je vyrobeno ze syntetické kůže Nappa, která je známá svou měkkostí, odolností a vysokou kvalitou. Přední sedadla jsou navíc vyhřívaná a sedadlo řidiče a spolujezdce i elektricky ovládané.

 

Dveře jsou také potaženy kvalitní měkkou syntetickou kůží s prošívanými detaily, které odkazuje na ocas čínského Phoenixu, který je symbolem čestnosti a milosti.

fengon5_galeria9_web.webp
fengon5_disky_web.webp

Sportovní a stylový

 

Nový Fengon 5 posouvá sportovnost a styl na vyšší úroveň s vylepšenými a poutavými detaily v každém ohledu. Chromovaná řadicí páka je zakončena rafinovanými měkkými materiály pro ještě pohodlnější ovládání.

18-palcové disky z lehké slitiny

18-palcové disky vyrobené z vysoce kvalitního materiálu jsou vybaveny širokými pneumatikami (235/50/18), díky kterým si budete moci užít vaši jízdu naplno a zvyšují kontakt mezi pneumatikami a povrchem vozovky.

Fengon_ix58494-东风内饰-A003z-分层D.jpg
Fengon_ix58494-东风内饰-A003z-分层B.jpg

Černé čalounění

Červené čalounění

Klimatizace

Požitek z jízdy na vašich cestách zajistí inteligentní regulace klimatu a vyhřívaná přední sedadla s syntetické NAPPA kůže, které se ovládají jednoduše dotykem na dotykové obrazovce na centrálním ovládacím panelu.

Výběr režimu jízdy
 

Fengon 5 Vám pomůže vychutnat si dynamický styl jízdy pomocí standardně dodávané automatické převodovky, která Vám nabízí možnost zvolit si ze 3 různých jízdních režimů.

 

Komfort: pro každodenní provoz.

Sport: zvlášť pro fanoušky sportovnějšího stylu jízdy.

Zima: na jízdu ve špatném a zimním počasí.

Bezklíčový přístup
a Start-Stop

 

Inteligentní klíč odemkne a uzamkne vaše vozidlo bez použití rukou a pomocí tlačítka start-stop můžete zapnout nebo vypnout motor pouhým stisknutím tlačítka.

 

Díky bezklíčového víte otevírat dveře zavazadlového prostoru, což Vám usnadní využívat Vaše auto bez námahy.

Modré čalounění

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výbava
Motor
SFG15TA
Zdvihový objem (ml)
1498
Maximální výkon motoru (kW)
101
Maximální kroutící moment (Nm)
220
Palivová nádrž
58 l, kovová nádrž
Počet sedadel
5
Převodovka
CVT(VT5)
Rozměry (mm)
4685 / 1865 / 1645
Rozvor
2790
Rozchod kol (mm)
1580
Spotřeba mimo město – NEDEC (l/100 km)
8,1
Spotřeba ve městě – NEDEC (l/100 km)
12,3
Kombinovaná spotřeba – NEDC (l/100 km)
10,2
Kombinovaná spotřeba – WLTP (l/100 km)
11,85
 

360º POHLED

GALERIE